O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Margo”, mieszczące się w Toruniu przy ulicy Krasińskiego 97, to zakład o wieloletniej tradycji, działający na rynku już od 1992 roku. Przez cały ten czas zajmujemy się produkcją produktów takich jak odzież robocza i odzież ochronna, wytworzona z tkanin o wysokich walorach użytkowych.

Działamy także jako dystrybutor chemii gospodarczej, ręczników czy pościeli. Co ważne jednak, stale rozwijamy zarówno swoje umiejętności, jak i naszą bogatą ofertę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów.

W związku z powyższymi informacjami, produkujemy odzież tylko z tkanin atestowanych, o wysokiej jakości. Stale dbając o wizerunek naszej firmy, i mając na uwadze zadowolenie Klienta, dotarliśmy do tego miejsca, w którym wysoka jakość naszych ubrań potwierdzona została przez Centralny Instytut Ochrony Pracy oraz Główny Instytut Górnictwa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty jedynie renomowanych firm, których jesteśmy przedstawicielem, a których produkty sprzedajemy po cenach producenta. Wszystkie nasze towary posiadają stosowne certyfikaty WE, atesty i znaki bezpieczeństwa.

Nasze atuty to przede wszystkim:
  • konkurencyjne ceny,
  • darmowy transport,
  • szybkie terminy realizacji,
  • profesjonalna obsługa,
  • kredytowanie dostaw.
Nasza firma świadczy także usługi w dziedzinie nadruków oraz haftów logo, oraz w zakresie usługi rentalowej – prania wodnego, chemicznego i regeneracji ubrań.